Bağlantı Kılıçdaroğlu Açıklama
Bağlantı Kılıçdaroğlu Açıklama

Bağlantı Kılıçdaroğlu Açıklama

Posted on

Trends.usedcarsreviewss.com -Merhaba arkadaşlar, her zaman bunun gibi en yeni ve trend bilgileri paylaşan admin ile tekrar görüşmek üzere Bağlantı Kılıçdaroğlu Açıklama.

CHP lideri Kemal Klçdarolu’ya göre Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesi yurt dışına çıkmaya hazırlanıyor ve plan kapsamında iki vakıf aracılığıyla para ABD’ye gönderiliyor.

Akşam, önceki gün ‘Bir Kaçış Planının Anatomisi’ hashtag’i ile duyurduğu konuşmasını tweetledi.
Klçdarolu, TÜRGEV ​​ve ENSAR vakıfları aracılığıyla ABD’ye kaçak para sokulduğunu iddia ederek, “Belgelerimiz ve nakit akışımız var” dedi.

CHP lideri ayrıca, paranın Erdoğan ve ailesinin yurtdışına seyahat etmeye hazırlanmasına yardımcı olmak için kullanıldığını belirtti.

Klçdarolu konuşmasında, bürokratlara “kötülüğe alet olmamalarını” ricasını yineleyerek, makbuz olduğunu iddia ettiği çeşitli belgeleri verdi.

AKP Sözcüsü elik, iddiayı yapmadan önce, “Klçdarolu’nun yorumları bir siyaset biçimi değil, iftira kampanyasıdır” dedi. Bunu daha önce belirtmişti.

Videolar Kılıçdaroğlu Twitter

Milletimiz ise 15 Temmuz’da kimlerin vatanı yanında tanklarla savaştığını, tankların teslim olmasından sonra kimlerin kaçtığını gördü. Bir mesaj gönderdi.

İletişim Başkanı Altun: Cumhurbaşkanı YK toplantısında dönen Suriyelilerin sayısının 500.000’i aştığını söyledi.

Baca Juga :

Manfaat Daun Jeruk Purut

Link Video Bokeh Museum Internet 2021 Bokeh Blu Ray

Manfaat Buah Tomat Untuk Kesehatan

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, bugünkü Yüksek İstişare Konseyi (YİK) toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyinde güvenli hale getirdiği yerlere dönenlerin sayısının 500 bine ulaştığına” dikkat çektiğini açıkladı.

Açıklamada, “Cumhurbaşkanımız, bölgede dış finansmanla oluşturulacak yeni yerleşimlerle daha fazla Suriyelinin evlerine dönüşünü güvence altına alacaklarını belirtti.

Konsey üyeleri ayrıca siyasi vurgunculuğu ve yabancı düşmanı provokasyonları önlemeye yönelik önlemleri de değerlendiriyor.”

Atina Belediye Başkanı Bakoyanni: Erdoğan iki ülke arasındaki ilişkileri rehin alamaz. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer bugün Türkiye Büyükelçiliği’ni ve Atina’daki Atina Şehri’ni ziyaret etti.

Atina Belediye Başkanı Kostas Bakoyanni, Real Agenda haberine göre Instagram’a yaptığı yorumda, “Erdoğan’ın iki ülke arasındaki ilişkileri rehin almasına izin veremeyiz.

Barış ve istikrar için savaşmalıyız ve yerel yönetim yetkilileri olarak bizim görevimiz Türkiye’den köprüler kurmaktır.

Avrupa odaklı ve açık fikirli yerel yönetimin önde gelen temsilcisi olan İzmir Belediye Başkanı arkadaşımız Tunç Soyer ile bugün Atina’da bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Tunç Soyer, Atina’daki Büyükelçi Burak Zügergin’i ziyaretinin ardından öğle saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Zmir ile Atina arasındaki ticaret, turizm ve kültürel ilişkilerin büyümesine ilişkin endişeleri tartıştığımız toplantımız için teşekkür ederim.” dedi.

Kapanış

Umarım yukarıdaki bilgiler hepiniz için çok yardımcı olabilir ve her zaman popüler sitelerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.